Javascript Wrocław

0

Jak wygląda w tym mieście rynek dla juniora z inżynierką z informatyki skończoną rok temu, ale bez żadnego doświadczenia, nawet stażu? Znam node.js, Angular, Vue.js, wcześniej zajmowałem się pracą w innej branży (przedstawiciel handlowy), w najlepszym miesiącu udawało się wyciągnąć 6k, ale chcę zacząć pracę jako programista i wykorzystać jakoś swoją wiedzę.

0

Standardowe pytanie w takiej sytuacji - czy masz jakieś portfolio którym możesz się pochwalić? Natomiast co do rynku pracy dla frontendowców we Wrocławiu to jest on naprawdę dobry. Sam bije się w pierś bo krytykowałem Wrocław za wiele rzeczy ale muszę mu oddać, że pracy dla programistów jest tam w brud. Co nie zmienia faktu, że istnieje jakaś dziwna zmowa milczenia jeśli chodzi o ten rynek. Wystarczy sobie zobaczyć po tematach na tym forum. Mało jest rzetelnych i konkretnych informacji lub porad. Być może wynika to z faktu, że jest to bardzo popularne miasto wśród młodych ludzi i boją się oni konkurencji. Sam nie wiem. Jak podasz więcej informacji to postaram Ci się pomóc.

0

Mozesz sprawdzic firme Aptitude Software. Nie wiem czy szukaja juniorow ale na pewno maja sporo ciekawych ofert dla mida i seniora.

0

A wiecie coś o Showpad? Z boku wygląda ciekawie, wszędzie podają widełki, firma z biurami w ciekawych miastach na świecie i rozwijają swój produkt. W sumie zastanawiam się nad aplikacją, patrząc na opinie na Glassdoor ;>

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0