Weryfikacja MVP apki i kwestia prawna.

0

Cześć, już od jakiegoś czasu siedzi mi w głowie pomysł na społecznościową apkę mobilną - trochę tinder, trochę instagram - przeglądałem rynek i nie ma czegoś takiego o czym myślę. Oczywiście męczy mnie mit amatora czyli boję się po prostu dokładnie powiedzieć o co chodzi.

Czy ma ktoś z Was doświadczenie z promowaniem czegoś takiego ? MVP kończę na dniach (backend + android), na wordpressie postawię stronkę, może film na yt, reklamy na fb i popiszę do laseczek na insta w celu reklamy. Boję się tylko o kwestie prawne. Na jakim etapie będę musiał zadbać o regulaminy, roda itd ? Czy dopiero jak pójdzie oficjalnie na google play ?

Jest to najprostsza wersja MVP, przedstawia ogólny pomysł aplikacji.

0

Jak publikujesz to musisz mieć już wszystko prawnie ogarnięte. Regulamin, polityka prywatności, inne kwestie rodo. Myślę, że w 5k dasz rade się zamknąć, jeśli chcesz mieć spokojną głowę.

0

Po co od razu 5k. Wystarczy na początek pogooglować z 4 miesiące i samemu składać.

A gdzie chcesz mieć serwer do tego? Aws czy Azure?

0

no możesz pisać samemu regulaminy itp ale potem bardzo łatwo życzliwa osoba może sie przywalić że czegoś brak lub jest klauzula niedozwolona tak by zniszczyć konkurencje, albo po prostu bo może.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0