Dreamlab onet opinie

0

Hej
Ktoś z was pracuje w dreamlabie? jak wygląda praca? warto startować czy raczej lepiej odpuścić ? jak wyglądają zarobki? dodam że mam około 3.5 roku doświadczenia więc interesuje mnie to czy ta firma jest opłacalna tylko dla studentów / juniorów żeby się czegoś nauczyć i iść dalej czy jednak doceniają doświadczonych ludzi?

0

Miałem ciekawą sytuację. Zacząłem pracę od razu po rozpoczęciu studiów zaocznych, uderzałem tam jak miałem 2.5 roku doświadczenia i rok do końca studiów. Nawet nie dostałem zaproszenia na rozmowę tylko informację, żebym próbował jak się obronię ;) Ale mój kolega tam pracuje i mimo, że czasami coś przebąkuje o szukaniu pracy to już parę lat tam siedzi.

0

Znajomy pracował jako administrator systemowy przez prawie rok i średnio polecał. Podobno praca całkiem w porządku, robił na 4/5 etatu - kierownik coś się rzucał że mało jest w pracy bo przychodzi czasami na 4 godziny i w sumie zaraz go nie ma (ale nie ma się co dziwić jak studiował na dziennych i tak mu pasowało). Poza tym zwolnili go bo nie był w stanie przejść na cały etat, a gość był naprawdę łepski, jeden z najinteligentniejszych ludzi jakie znam.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0