Bezpłatny staż w Gdańsku

0

Cześć, biorę udział w projekcie unijnym i poszukuję bezpłatnego stażu, podczas którego będę mógł zdobyć wiedzę i doświadczenie z zakresu programowania. Moja pensja będzie wypłacana z projektu i będę do dyspozycji od poniedziałku do piątku, 8 godzin dziennie. Jestem studentem informatyki (tryb niestacjonarny) kończącym pierwszy rok na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych.

Umiejętności:
Na studiach zetknąłem się już z językami:Java, C++, GIT, brałem również udział w 120 godzinnym kursie, gdzie uczyłem się praktycznego używania HTML oraz CSS. Podczas kursu zetknąłem się również z CMS'ami Wordpress i Joomla oraz z używaniem Photoshopa. Posiadam też certyfikat ECDL WebMaster i certyfikat CISCO linux essentials.

W tym roku kończę 20 lat, szybko przyswajam wiedzę i jestem bardzo zmotywowany do nauki oraz do pracy. Bezpłatny staż mogę podjąć na okres trzech miesięcy, po tym okresie nie ma konieczności zatrudnienia mnie, chociaż pewnie będę otwarty na dalszą współpracę. Czy znacie może jakieś firmy, które aktualnie potrzebują stażystów lub do których mógłbym po prostu złożyć CV? Składałem już do wielu, ale zazwyczaj bez odzewu.

Być może ktoś z was posiada firmę, albo pracuje w dziale rekrutacji, więc zostawiam kontakt mailowy dla zainteresowanych: [email protected]

0

Bez odzewu bo twoja wiedza jest za mały. Nic nie potrafisz tak na prawdę.

0

Tak, dlatego szukam bezpłatnego stażu, a nie pracy już jako junior, chociaż też niewiele mi brakuje.

0

Na początku będziesz kosztem dla firmy, miejsce pracy, czas poświęcany Tobie i inne. Proponując jakieś niskie, ale jednak, wynagrodzenie prędzej przekonasz firmę do tego, że jesteś na tyle zdolny by zwrócić koszty. To oczywiście myślenie w skali mikro, duża część rynku działa inaczej. Piszesz że szybko przyswajasz wiedzę, potrafisz to udowdnić? Teraz każdy jest dynamiczny, kreatywny i szybko się uczy.

0

Zdaje sobie sprawę, że będą to koszty dla firmy, jednak jeżeli sama firma prowadzi płatne staże, a ja oferuje im swoją prace bezpłatnie, to czemu by nie próbować. Myślę, że w ciągu tych 3 miesięcy zacząłbym już generować jednak zyski dla firmy, a jeżeli chodzi o wynagrodzenie dla mnie, to nawet po tych 3 miesiącach nie oczekuje wiele. Na pieniądze jeszcze przyjdzie czas, dla mnie najważniejsza jest możliwość rozwoju. Oczywiście, że potrafię to udowodnić, wystarczy mi dać szansę lub nawet zobaczyć, że mimo młodego wieku pracowałem już w różnych zawodach, za każdym razem byłem chwalony w pracy. Mam również referencje z poprzedniego miejsca pracy.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1