Studia w Gdańsku

0

Cześć,

Jak zapewne wiecie - wyniki z matur były już w piątek, w moim przypadku są one dość satysfakcjonujące (gdzieś się raczej dostanę). I teraz pytanie - którą uczelnię w Trójmieście polecacie. Podobno Politechnika Gdańska nie jest zbyt dobrym wyborem, albo inaczej - była nim 10 lat temu, ale teraz sytuacja wygląda zgoła inaczej. W takim razie Uniwersytet Gdański, a może PJWSTK? Co sądzicie o tych uczelniach?

Szukając opinii na temat poszczególnych uczelni na Facebook'u, natrafiłem na takie coś: https://kurs-student-codementors.evenea.pl

Czy takie kursy przed rozpoczęciem studiów mają sens. Tzn przecież idę na studia, żeby właśnie się tego nauczyć... Z drugiej jednak strony, do tej pory uczyłem się matematyki i fizyki i nie potrafię programować... Czy będzie mi łatwiej, jeśli nauczę się podstaw już wcześniej?

0

to szkolenie to raczej dojenie kasy z frajerow :P

0

Dzięki za komentarz. Na jakiej podstawie tak sądzisz? Mam znajomego, który po technikum informatycznym poszedł na kurs (taki 4-miesięczny) zamiast na studia (studia rozpoczął rok później) i dość szybko znalazł po nim pracę.

Czy mógłbyś napisać coś na temat uczelni w Gdańsku? Bo to coś, co mnie najbardziej interesuje w tej chwili. :)

0

O Gdansku Ci nic nie powiem, natomiast z załozenia uczelnia powinna uczyć programowania od zera, więc jak zapłacisz 2000 zł a potem na studiach programowanie zacznie sie od

for (int i=0; i<10; i++)
{
    std::cout<<i<<std::endl;
}

to sie raczej poczukesz oszukany

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1