Praktyki Wakacyjne? Gdzie szukać?

0

Jestem na 2 roku studiów informatycznych, dość mała mieścina, przeglądnąłem trochę ofert i niestety nic tutaj nie ma. Chciałbym załapać jakieś praktyki szczególnie gdzie można mieć styczność z technologiami webowymi- głownie back-end. Jak szukać takich praktyk, bo przez ogłoszenia na necie to raczej ciężko coś złapać. Najlepiej pasował by chyba Wrocław/opole?
Jaka jest szansa na płatne praktyki ? ogólnie jakieś rady? warto poświęcić 2-3 miesiące, zwłaszcza, że musiałbym wynajmować ?

0

Jeżeli studiujesz w Wrocławiu/Opolu i znajdziesz tam staż to się opłaca. Jak zaczniesz kolejny rok studiów to będziesz mógł sobie spokojnie popracować na pół etatu.
Staż można znaleźć płaty. Myślę że kwota 1.5k -> 2.0 netto jest realna za cały etat. Warto rozważyć opcję: pierwszy miesiąc za 80% ostatecznej stawki, jeżeli wszystko będzie oki to dalej za 100% ostatecznej stawki.

Zarobki może nie powalają. Jednak zarobki programisty bardzo szybko wzrastają. Rok,dwa lata doświadczenia i masz przynajmniej wzrost x2.

0

No właśnie problem w tym, że nie mieszkam ani w opolu ani wrocku i musiał bym wynajmować coś a to są koszty. Jakie jeszcze sposoby na poszukiwanie praktyk?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1