Niepełny etat

0

Interesują mnie wszelkie informacje na temat pracy na niepełnym etacie w IT. Duże/małe szanse? Warto/nie warto? Od czego to zależy? itp...

0

Wszystko zależy od tego ile chcesz zarabiać i jakie masz umiejętności. Szanse, czy warto? Wszystko zależy od Ciebie. Jak masz duże umiejętności, to i masz duże szanse trafienia na zlecenia dobrze płatne, pochłaniające niewiele czasu. W takim wypadku bardzo łatwo pracować na niepełny etat ;)

0

Jestem gotów na spore ustępstwa finansowe, to nie jest dla mnie priorytet. Na chwilę obecną jestem słaby, ale pytanie dotyczy średnich pracowników, którym mam nadzieję się kiedyś stać.

1

To najlepiej zacznij od pełnego etatu. Jak szybko się uczysz i jesteś otwarty na nowe rzeczy, to możesz szybko poczynić postępy i zapracujesz sobie na to, by przejść na niepełny etat ;)

0

Nie slyszalem nigdy zeby byl z tym jakis problem. Firmy w IT czesto zatrudniaja studentow a ci ze wzgledu na zajecia nie sa w stanie pracowac na pelen etat.

Mysle, ze dopoki bedzie to jakas rozsadna czesc etatu czyli nie np 1/3 tylko powiedzmy przynajmniej 1/2 lub 3/5 to pracodawcy nie powinni robic problemow. Pozostaje tylko kwestia czy dla Ciebie bedzie to satysfakcjonujace pod wzgledem finansowym itd.

0

Czy cięcia finansowe są adekwatne do cięć czasu pracy?

0

@Bobby95 tak, zwykle płacą ci za tyle ile siedzisz ;]
Raczej nie ma szans pracowac na mniej niż 1/2 albo 3/5 etatu. Ale spokojnie da się pracować w takim wymiarze.

0

Dzięki za pomoc.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0