Konfiguracja środowisko - Java vs ASP.NET

0

Osoba ucząca się Springa & Hibernate ma ręce pełne roboty z konfigurowaniem środowiska... ciągłe problemy typu - czegoś brakuje w pom.xml, niekompatybilna wersja jakiegoś dependency, jakiś błędy z połączeniem z bazą danych itd.

Jak wypada Microsoft VS (asp.net) w porównaniu do środowiska Java ? z tego co wiem tam jest coś takiego jak Nuget. Nie lubię Microsoftu jak cholera - wolę Java, ale coraz bardziej jestem znużony tego typu problemami... macie jakieś sprawdzone rozwiązanie tego problemu ? jak to wygląda w pracy nad wieloletnimi projektami? też ciągle trzeba parać się takimi "bugami"?

0

Takie błędy za często się nie zdarzają. Jak juz to na starcie projektu, może jak piszesz CRUDy które zajmuja 10 godzin czasu to może irytowac, ale programy komercyjne zazwyczaj robi sie duzo dłużej...

0

Jak wypada Microsoft VS (asp.net) w porównaniu do środowiska Java ? z tego co wiem tam jest coś takiego jak Nuget.

NuGet to system do obsługi zależności + repozytorium zależności - bierze się i zapisuje jakie wersje zależności mają być używane, co wymaga czego. Czy w Javie odpowiednikiem tego nie jest Maven + Maven Repository?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0