Java - Pytania i Odpowiedzi.

0

Witam Was wszystkich serdecznie!

Zanim przejdziemy dalej, na wstępie chciałbym zaznaczyć jeden z bardzo ważnych elementów: Jeśli ktoś nie ma nic sensownego do powiedzenia po za tzw"hejtem" to proszę serdecznie o wstrzymanie się od głosu.

Przechodząc moi mili do sedna.
Ostatnio miałem przyjemność zrealizowania video kursu ze strony "Strefakursów" który dotyczy Javy, jednak jak wiadomo sucha teoria, nawet z filmami i z minimalną ilością kodu nic dobrego nie wnosi. Stwierdziłem, że czas poszukać Pytań i Odpowiedzi.

Mianowicie, kiedyś robiłem kurs z materiału pdf do Pythona. Były również tam i pytania/zadania jak i odpowiedzi, dzięki temu w momencie kiedy nie wiedziałem jak zadziałać mogłem sobie spokojnie przeanalizować kod.

Nie ukrywam że do Javy szukam i szukam i nie mogę znaleźć. Zależy mi na odpowiedziach w celach zwyczajnej analizy i nauki już z gotowego kodu. Ma ktoś jakiś pomysł gdzie można uzyskać takie materiału? Bez różnicy czy to będzie wideo czy pdf czy coś innego. Jednak nie ukrywam, najlepiej kiedy byłby to jednak jakiś tekst. Zawsze można w dowolnej chwili sobie wrócić, przeczytać, wrzucić na telefon czy coś innego. Udało mi się natknąć na "Java Podstawy Wydanie VIII / IX", jednak nie znalazłem tam tego co szukałem. SPOJ i kilka innych stron znalazłem, ale najbliżej jest to SPOJ, jednak mam nadzieję, że jeszcze ktoś ma coś lepszego na podorędziu.

Pozdrawiam

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0