JavaFX Android i Bluetooth

0

Witam mógł by mi ktoś wytłumaczyć jak obsłużyć w JavaFX Bluetooth w Andodzie?

0

Moglibyśmy Cię prosić o to dlaczego musisz/chcesz wykorzystać javafx do takich rzeczy?
Oraz prosilibyśmy Cię o dostarczenie Twoich prób poradzenia sobie z "problemem".

0
panryz napisał(a):

Moglibyśmy Cię prosić o to dlaczego musisz/chcesz wykorzystać javafx do takich rzeczy?
Oraz prosilibyśmy Cię o dostarczenie Twoich prób poradzenia sobie z "problemem".

Witam wiesz jestem po prostu uparty na technologie JavaFX i chce poznać jej wszystkie tajniki. Próby skończyły się na wujku google i tu się zdziwiłem bo nic nie widziałem. Dla tego napisałem tu , bo może ktoś jest obeznanny z tym tematem

0

Generalnie: OpenJFX chyba w wersji linuxowej nie uświadczysz. Tak czy inaczej próby używania JavaFX na urządzeniach mobilnych to IMO fail, ponieważ JavaFX została stworzona z myślą o desktopach. W innych słowach: jeśli chcesz korzystać ze wsparcia natywnego na mobile, pisz natywnie.

0

Witam. Widzę , że kolega troszkę słabo obeznany w temacie i niech sobie poczyta http://gluonhq.com/open-source/javafxports/ . Nie mówię, że się da obsłużyć Bluetooth czy coś innego tylko pokazuje , że takie coś istnieje. A do BT czy tam NFC to dojdę jak i co :)

0

To jest trochę tak jakbyś się bardzo uparł na pisanie w c# na linuxie. Niby się da, ale po co się męczyć? Z tego co wyczytałem to faktycznie JavaFXPorts jest do tego przeznaczona jednak więcej w temacie się niewypowiem bo nie miałem doświadczenia.

0

Witam , jeszcze spróbuje się przenieść na Intellij IDE bo jest teraz najbardziej wspierane i zobaczymy :)

P.S Chyba sobie na razie odpuszczę , poczekam może kiedyś stanie się to bardziej popularne :)

0

Witam, gdyby ktoś kiedykolwiek był zainteresowany tym tematem powiem , że ten temat jest prosty lecz słabo jeszcze opisany. Wyłącznie trzeba znać jak programować na Android i potem się to ładnie łączy z JavaFX.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1