Automatyczne wypełnianie formularza w Javie na WWW

0

Witajcie. Może od razu powiem mój poziom. Zielony totalnie z web javy.

Ogólnie mam dosyć sporawy problem. W firmie jest taka sobie stronka przez którą należy ładować wszystkie pliki na serwer. Najpierw pojawia się jedno okienko formularza w którym podaje się wszystkie informacje nt. pliku który ma być załadowany, a później w innej części strony klika się na odnośnik który umożliwia nam dodanie pliku z kompa.

Interesuje mnie automatyczne wypełnianie tego pierwszego okienka(prawdopodobnie napisanego w Javie)... Wymyśliłem sobie że po prostu klikam na dodany w zakładce skrypt i on ładnie wypełnia wszystko wg. danych podanych mu np. z excela.

Programować niby umiem(VBA,Python, kiedyś Java i C++) ale nigdy nie brałem się za programowanie webowe albo tym bardziej skrypty. Czy ktoś mógłby mnie naprowadzić na właściwe tory, jakaś stronka, nie wiem, gdzie można by było zanalizować kod i w zaznaczone comboboxy wpisać tekst za pomocą skryptu?

W załączniku wygląd tego formularza...

Edit 2:
Potrzebuję koniecznie tego skryptu bo muszę na stronkę wrzucić ponad 1k plików, a wg. autorów trzeba to robić pojedyńczo(nie ma możliwości grupowego wrzucania). kur**** dostanę prędzej niż wrzucę wszystko... Chociaż taki podstawowy skrypt, który korzystając z excela będzie mi wypełniał te boxy...

0

Selenium Web Driver

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0