identyfikacja procesora

0

WItam!

Mam pewien problem , otoz musze napisac program ktory by identyfikowal procesor - program ten ma byc w dowolnym jezyku programowania ( ja znam Pascala i c++), nie wiem od czego zaczac, jesli ktos moglby udzieli kilku wskazowek bylabym wdzieczna :)

Pozdrawiam EWA

0

W samym Pascalu i C++ to nie mam pojęcia jak, ale w assemblerze (lub wstawkach) można wykorzystać instrukcję procesora CPUID. Jednak jest ona dostępna jedynie od procesorów Pentium (i w późnych wersjach 486)

0

No nie uda mi się tego wpisać, edytować też nie mogę, bo mi przyciski się nie pojawjają (może ktoś skasuje dwa powyższe moje posty)

A tu zamiast kodu link do kodu w Delphi:
http://www.swissdelphicenter.com/en/showcode.php?id=994

0

He :) A już zaczynałem się dziwić, że nie zarzucacie tego posta kodami kompletnych programów wykonujących tą funkcję w dziesiątkach wariantów i w różnych językach programowania pod wszystkie systemy operacyjne :)
Zawsze tak było jak się jakaś kobieta płci odmiennej na forum pojawiała :P

A co do postów autorstwa mirekpil (jak to się odmienia): kolejny błąd forum, który trzeba usunąć... (posty wywalić można tylko z bazy, bo rozwalają kod strony).

0

:)))) Wielkie dzieki za pomoc wszystkim 100x :********

Ewa

0

mirekpil napisał:

No nie uda mi się tego wpisać, edytować też nie mogę, bo mi przyciski się nie pojawjają (może ktoś skasuje dwa powyższe moje posty)

Już usunąłem.
Przepraszam, że tak późno to zrobiłem. :)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1