DNS na routerze

0

Witam. Mam następujący problem:
Używam routera z modemem marki planete z flakami "Conexant - Hasbani" (tak się przedstawia w panelu administracyjnym) i mam problem z ustawieniem DNS. Mianowicie nie mam bladego pojęcia, jak ustawić coś pokroju standardowego wpisu IN CNAME jakas.moja.domenka - nie mam dostępu do plików DNS, tylko do panelu w którym są pola "host" i "ip". I tyle. Próbowałem w miejsce host wpisać powyższe " IN CNAME jakas.moja.domenka", jak również "*.jakas.moja.domenka" ale żadne z tych ustawień nie chce działać.
Podobno da się to ustawić tak, żeby działało, ale nigdzie w necie nie mogłem znaleźć jakiejś wskazówki, w jaki sposób. Niestety instrukcja, która była dołączona do routera obejmuje jedynie informacje na temat tego "jak to podłączyć, żeby działało" i nic więcej.
Może ktoś ma/miał taki router (albo podobny) i wie, jak to się ustawia, a może po prostu ktoś wpadnie na pomysł jakiegoś lepszego pytania do Googli, bo ja nic nie wynalazłem :(.

Z góry dzięki za wszelkie wskazówki.

0

sory ale nie widzialem jeszcze routera sprzetowego ktory pracowalby jako serwer DNS jesli mzoesz to zrob screena tego co widzisz i wrzuc gdzies, z checia cos takiego zobacze, moze wtedy bede w stanie Ci pomoc, no i przede wszystkim, nie napisales co chcesz osiagnac.

0

Heh, router jak router, opcję DNS ma. Zresztą z powodzeniem pracuje w tej roli. Problemem jest osiągnięcie wpisu, który zwracałby adres IP podany dla wszystkich subdomen w domenie "jakas.moja.domenka". Chyba jasno się wyraziłem?
Jak ktoś ma jakiekolwiek pojęcie do czego służy DNS to się może domyśleć albo po " IN CNAME jakas.moja.domenka" albo po ".jakas.moja.domenka" co taki wpis miałby robić...

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0