Uruchamianie .apk na Macu?

0

Hej,

Use Case jest taki żeby na spotkaniu z Klientem odpalić aplikację i przeklikać się przez nią, zaprezentować działanie, problem w tym, że handlowcy pracują na Macach.
Ma ktoś doświadczenie z uruchamianiem aplikacji Androidowych(plik apk) na Macbookach? Czytam o emulatorach, np. Bluestacks, warto to jest czegokolwiek?
Sam nie mam Maca żeby przetestować, proszę o opinie.

0

@raxigan: Android Studia też odpala w emulatorze. Problem z tymi emulatorami jest taki, ze mogą być bardzo wolne. Jeśli już uzywać emulatora to trzeba się upewnić że odpalasz taki zgodny z twoim CPU. Jak odpalisz ARMowy emulator na x86 to pod spodem będzie latać jakieś qemu i to wszystko będzie 10x wolniejsze. Nie wiem czy w ogóle bym tak ryzykował, bo może się okazać ze to demo wypadnie bardzo słabo właśnie ze względu na niski performance.

2

A ja bym podszedł do tego inaczej. Zainstaluj na telefonie (swoim czy jakimś testowym/chwilowym) appkę, następnie podepnij się do telefonu jakimś teamviewerem czy innym ustrojstwem (samsungi mają np możliwość castowania obrazu na ekran tv o ile są w tej samej sieci i tv to obsługuje -> miracast... czy jakos tak). Ew chromecast.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1