Tablet do robienia notatek

0

Siema, poszukuę tabletu głównie do robienia notatek/przegladania internetu itd.
Myślałem nad iPadem mini 6gen czy iPadem air 4gen, ale otwarty jestem na inne propozycję, może być też na androidzie.
Budżet mniej więcej 2000/3000zl

1

Boox - ale polecałbym A4 jeśli na poważnie myślisz o notatkach. Miałem A5 i teraz ma żona, a ja przerzuciłem się na A4 (konkretnie Boox Lumi)

0

Do robienia notatek obydwa iPady się sprawdza. Air jest większy, wiec wygodniejszy do notowania. Jest tez naprawdę bardzo lekki mimo większego rozmiaru. Szczerze to moim zdaniem jedyne co musisz rozważyć to jaka wielkość Ci odpowiada, najlepiej sobie porównać na żywo obydwa obok siebie.

0

W przyszłym tygodniu powinien do mnie dotrzeć iPad mini to dam znać. Kupiłem go na zasadzie konsumowania treści poza domem. Większy ekran niż smartfona zawsze na plus.

0

Ipad'y polecam jeżeli serio będziesz robił notatki ja znowu sprzedałem swojego pro 12.9, ale teraz zastanawiam się właśnie nad kupnem mini tylko, że chyba za rzadko wychodzę z domu : D

2

Paru znajomych ma właśnie reMarkable i sobie chwalą.
iPad do notatek brzmi jak kupno kombajnu w cenie Lamborgini w celu ogarnięcia domowego ogródka.

1

reMarkable też jakiś super tani nie jest (a teraz jeszcze wymaga abonamentu do pewnych funkcji). Mam wersję pierwszą.

Ale też go sobie dość chwalę, oprócz faktu, że notatki się nie synchronizują z niczym, a większość takich rzeczy mam w OneNone i Obsidianie teraz. Ponieważ przez to, że się nic nie da z tym zrobić [1], to znakomicie ogranicza nasze rozproszenia idealnie do faktu czytania/pisania notatek ;)

[1] Tam pod spodem jest Linux i da się pisać własny soft jak komuś potrzeba, więc da się zrobić trochę dziwnych rzeczy, ale nic nie jest "prosto z pudełka" poza pisaniem i czytaniem.

0

Do robienia notatek nie trzeba jakiegoś super sprzętu. Wystarczy tablet za 500 złotych.


ogłoszenia lokalne

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1