Mysz do macbooka

0

Jakich myszek używacie do swoich maków? Zastanawiam się na magic mouse 2 ale czy ona nadaje się do pracy? Bo z tego co patrzyłem w sklepie to mi nie odpowiada. Jakieś inne propozycje? (budżet to max 200zł).

0

Magic Mouse jest fajna ale nie każdemu pasuje, mi też nie. Idź do sklepu i wymacaj wszystkie myszki, któraś ci podpasuje :)

1

W moim przypadku touchpad daje radę. Myszkę mam, ale w szufladzie :).
Pomachaj po nim 2/3 palcami równocześnie itp, a okaże się, że naprawdę fajnie jest to pomyślane.

0

Jak dla mnie do Macbooków sens ma tylko magic mouse - ze względu na panel dotykowy, który również obsługuje gesty z touchpada. Alternatywa to myszka-kombajn z milionem skrótów i całkowitą rezygnacją z związku z tym z gestów (jakoś może się zrównoważy).

Do 200zł cieżko będzie Ci znaleźć dobrą alternatywę. Jak będziesz skołonny dać więcej, to pomyśl nad czymś typu Logitech Master MX.

0

Jeżeli chodzi o profil, to gorszej myszki niż Magic Mouse nie używałem do tej pory - mam zakupioną w domu, ale po dłuższej pracy na niej, ze względu na niewygodny profil zaczyna mnie boleć ręka/palce, więc nie polecam.

1

Ja do macbooka używam normalnej myszki z PC, klawiaturę i monitor też :D W klawiaturze jedyny problem to konieczność użycia dodatkowych programów, żeby tylda normalnie działała zamiast wypisywania £ :)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1