Dzika mysz...

0

Problem:
Przy pracy na komputerze
w pewnej chwili kursor myszy zaczął szaleć, tzn. przy nawet najmniejszym ruchu wskaźnik przesówał się w błyskawicznym tempie z jednej krawędzi ekranu na drugą itd...
Co to jest...??? 8-0

0

W starszych myszach po lewym boku masz przelacznik... przelacz go na 2 i po problemie ;)

0

A ja se kupiłem myszkę optyczną Samsung (te z czerwonym podswietlaniem) i czasami kursor mi sie resetuje aż na sam dół ekranu - ktoś też tak ma?

0

A ja se kupiłem myszkę optyczną Samsung (te z czerwonym podswietlaniem) i czasami kursor mi sie resetuje aż na sam dół ekranu - ktoś też tak ma?

ja nie mam myszki samgung, ale Longtech (optyczną z czerwonym podświetleniem). Może ci sie coś wyłącza układ optyczny co jakiś czas? CONTACT SERVICE jak mówi mój telefon :)

0

Często przyczyną jest uszkodzony przewód myszy, pokręć nim trochę, lekko naciągnij, jeśli jest uszkodzony to objawy się nasilą.

0

Pewnia masz xp, musisz po prostu trochę poczekać

0

Jak to nie jest mysz optyczna (lub masz i uważasz, że gwarancje są tyle warte co naklejki na bananach w sklepie...) to :

 • spróbuj poprawić lutownicą wszystkie luty (sczególnie przy
  rezonatorze kwarcowym, scalaku i kondensatorach) - być może się
  uspokoi
 • sprawdż też kabel miernikiem (poruszaj nim trochę podczas
  pomiaru, a zwłaszcza przy końcach)
 • jak to nic nie dało to albo mysz ma
  kłopoty z synchronizacją wysyłanych danych albo masz coś z płytą
  główną; sprawdź na innym kompie, jak masz możliwość... [hurra]
0

,,sowa'' widze 2 twoie posty -owysówającym CD- i -szlejacej myszce--na mur beton ktoś sie bawi twoim kompem. Pytanie teraz czy to jest to koń trojański czy jakis robak.Skoro piszesz na tym forum znaczy że masz ty albo jakis twój kumpel z programowanie ,także antywirus nie
raczej pomoże. Radze przejrzec co u ciebie startuje. Wykorzystaj MSCONFIG.

Zaspany

-Nieufaj nikomu--

0

Witam !
Miałem takie same problemy. Jeśli chodzi o mysz to winą jest przewód rozkręć i wciągnij trochę kabla do środka, zagnij w drugim miejscu i powinno być OK. [cya]

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1