Reklama w GG zastawiła listę kontaktów

0

Witam,

okno z reklamą w gg zastawiło mi listę kontaktów:

user image

Nie instalowałem nic nowego, ani nic nie zmieniałem od pół roku. Ktoś ma pomysł jak to rozwiązać?

0

LOL

Ktoś ma pomysł jak to rozwiązać?

Zainstalować Kadu.

0

Właśnie, nie używać oryginalnych klientów (chyba, że do wersji ~8.0?)...

0

Myślę, że edycja pliku hosts powinna wystarczyć. Nie jestem jednak pewien - używam pidgina.
EDIT: oczywiście chodzi o http://en.wikipedia.org/wiki/Hosts_(file)

2

Nie ma co się dziwić. W końcu to beznadziejnie napisany program do wyświetlania reklam a nie komunikator...

0

A po co wam lista kontaktów? GG wie lepiej co wam trzeba - wszystko gra buczy świeci się i reklamuje się, nawet radio jest (szkoda że TV nie ma). A kolega tu o jakiejś liście kontaktów, wstyd.

0

Gość przyszedł na forum z problemem dotyczącym GG, a Wy jedyne co potraficie powiedzieć, to "zmień komunikator" (jedynie mychal.szczygiel próbował pomóc). Po jaką cholerę piszecie nie na temat?

1

Tak, wyrażamy swoją opinię na ten temat. Jak ktoś ma problemy z DevC++, to pierwsze posty są typu: "zmień środowisko...". Po prostu dobrze radzimy. Jeżeli kogoś będą bili w domu, a on będzie się pytał jak się obronić, to nikt nie będzie tego mu mówił, tylko żeby jak najszybciej zmienił dom :) Tzn. poszedł na policję i wszystko wyjaśnił jaka jest sytuacja.

0

Zainstalowałem na nowo, reklama znów na całe okno, ale w menu (wcześniej niewidoczne -usunął banner kiler) kliknąłem na listę, wskoczyła, ponownie zainstalowałem banner kilera i jest ok.

0

To jest właśnie to, za co i my na 4programmers chcieliśmy nie raz wykastrować reklamodawców (reklama która wpierdala się sama nie tam gdzie trzeba exploitami/ficzerami flasha/wtf)...

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1