Utrata danych podczas rozpakowywania bibliotek? :(

0

Wypakowywałem win rarem spore biblioteki i podczas wypakowywania ostatniej program się zawiesił... Wyłączyłem go poprzez menadżera urządzeń i postanowiłem uruchomić ponownie system. Komputer nie reagował... Wyskoczyła wtedy jakaś informacja, że została zużyta cała pamięc czy coś takiego. Zresetowałem go ręcznie i teraz jest ten problem. Zrobił się "zrzut pamięci na dysk" i
Nie wyswietlają się użytkownicy, po naładowaniu windowsa 7. pojawia sie tylko ten windowsowy niebieski ekran.

Co zrobić? Nie chce utracic danych z dysku i sformatować komputer. Na dysku mam bardzo ważne informacje ktorych nie moge sie pozbyc. Proszę o pomoc.

1

Proponuje wrzucić płytkę Win7 i spróbować "Naprawić" system lub wypalić na płytce np. Ubuntu i przerzucić cenne dane na jakiś pendrive, nagrać na płytę, przerzucić na partycję nie systemową o ile takową masz przydzieloną lub np. w wrzucić na jakiegoś SkyDrive czy cokolwiek.A potem zrobić formata.

0

Na przyszłość proponuję zrobić oddzielną partycję /home tzn. Winszitowy odpowiednik, o ile taki jest.

0

dane mam na partycjach D i E, czy jeśli sformatuje dysk C i nagram tam tym razem windowsa XP (w7 nie moge znalezc) to czy bede mogl takze odzyksac dane z pozostalych partycji Di E?

0

O ile nie ruszysz tych partycji to nic się z danymi nie stanie. Każ mu się instalować na tej co już jest (czyli Twojej C) i nie kombinuj nic w instalatorze z nowymi podziałami.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0