puszczanie dzwieku z mikrofonu

0

Siema,

mam sprawe...

Jest sobie komputer, glosniki i mikrofon oraz Skype.

Na kompie wlaczam skype i potem muzyczke mp3 jakas i glosniki nadaja, mikrofon to zbiera i przesyla przez skype mojemu rozmowcy, rozmowca sobie slucha mojej muzy.

z tym ze ja musze slyszec tez muze i miec glosniki wlaczone.

a co w sytuacji gdy nie mam glosnikow ale mam mikrofon lub nie chce slyszec muzyki na glosnikach ale chcialbym zeby mikrofon przeslal muzyke rozmowcy?

|reasumujac jak przeslac bezspsrednio dzwiek z mikro na skejpa(lub gdziekolwiek indziej) bez glosnikow.

0

Podlaczyc wejście liniowe (line in) kabelkiem tam, gdzie podlaczasz glosniki. Mikrofon niepotrzebny. Zreszta, zadales dosc glupie pytanie - w jaki sposob mikrofon ma uslyszec muzyke, ktorej ty nie uslyszysz i dalej ją przesłać?

0

w xp klikasz na głośniczek w rogu i w opcjach nagrywania wybierasz "Stereo mix" lub to co jest pierwsze pod inną nazwą (to jest pod różnymi nazwami w stylu MonoMix / WaveOut / Sprzężenie zwrotne / Wyjście zwrotne ale chyba zawsze jest pierwsze z lewej)

w nowszych windowsach klikasz prawym na głośniczek, wybierasz "urządzenia nagrywania", klikasz prawym w puste miejsca i wybierasz żeby pokazało wyłączone urządzenia - pokaże się "WaveMix" (chyba zawsze pod tą nazwą / ew. coś podobnego) - klikasz właściwości i na dole włączasz to urządzenie

teraz wchodzisz w ustawienia skype i na zakładce "Ustawienia audio" w polu "Mikrofon" wybierasz nowe urządzenie

o to chodzi?

0

tak, chyba o to , dzieki morela :D

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1