Dodatek do .NET

0

Witam, większość spędzam pisząc aplikacje w .NET ale naszła mnie myśl, by pouczyć się czegoś w wolnym czasie co mógłbym stosować razem .NET'em . Czy to jakieś systemy wbudowane (Cortex-m,bare-metal,FreeRTOS lub cortex-A z linuxem) ,Xamarin o ile warto w niego wchodzić? Czy może zacząć poznawać nisko poziomowe zagadnienia związane z C# i .NET oraz powershell z lepszym poznaniem działania windows'a? Zależy mi na kombinacji, która pozwoli mi później zdobyć nową pracę, w której nie będę musiał rezygnować z .NET a będę również robił coś nowego. Jestem otwarty również na jakieś inne propozycje.

2

Jakie aplikacje robisz teraz? Desktop, web?

Może React/Angular/Vue? Może Azure?

0

Głównie web, czasami coś w desktop. Wszystko tylko nie javascriptowe frameworki czy frontend jako taki. Wystarczy mi JQuery i czysty javascript. Azure wydaję się ciekawą opcją niestety wykorzystałem już swój darmowy okres. Czy istnieją inne możliwości pozyskania dostępu do azure do użytku niekomercyjnego?

1

Może coś w stylu devops? Jenkinsy, jakieś skrypty do automatyzacji itp

1

Azure wydaję się ciekawą opcją niestety wykorzystałem już swój darmowy okres. Czy istnieją inne możliwości pozyskania dostępu do azure do użytku niekomercyjnego?

Visual Studio Dev Essentials (https://visualstudio.microsoft.com/pl/dev-essentials/) kiedyś dawało dodatkowy rok Azure za darmo z limitem 100$ łącznie czy coś takiego. Plus możesz też używać normalnych usług i tylko pilnować, aby nie wpaść w koszty, np. używać wszystkiego tylko w wersjach darmowych - ja tak robię :)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0