Łódź uniwersytet

0

Witam piszę jeszcze raz odnośnie osób które studiował informatykę na uniwersytecie łódzkim .
Jak oceniacie poziom trudności i czy pisaliscie rozszerzona maturę .
Będę przyszłym studentem i zastanawiam się czy dam radę na analizie i innych zagadnieniach czy wszystko tam jest do ogarnięcia?
Czy można często poprawiać?

0

Skoro na PŁ dają sobie radę, to na UŁ miałbyś nie dać sobie rady? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli chcesz być z matematyki lepiej przygotowany i nie szkoda Ci czasu w wakacje to sobie pooglądaj filmiki od Krystiana Karczyńśkiego z liczb zespolonych, macierzy, granic, pochodnych, całek itd. Rób sobie też jakieś zadanka i tak do sesji, to matematyka nie będzie aż tak straszna.

0

Wiesz moim problemem jest to ze dostałem z podstawy 60 procent i zastanawiam się czy dam radę?

0

A dlaczego miałbyś nie dać sobie rady? Ok, 60% z podstawy to nie jest powalający wynik, ale znam ludzi z jeszcze gorszymi wynikami z matury, którzy na studiach technicznych z matematyki byli w czołówce na roku. Matma na studiach technicznych do najłatwiejszych nie należy, ale jest do zdania. Zobacz, z czego masz zaległości na poziomie szkoły średniej, dokształć się i możesz już zacząć uczyć się materiału ze studiów, jeśli się boisz i chcesz czuć się pewniej. Nie jest to oczywiście konieczne, żebyś już w wakacje siedział nad podręcznikiem z analizy matematycznej. Jeśli przed rokiem akademickim nadrobisz braki i w roku akademickim będziesz regularnie się uczył i trochę mocniej przysiądziesz tuż przed sesją to też dasz sobie radę.
Więc nie martw się na zapas, po prostu od października ucz się regularnie, ew. jeśli chcesz czuć się pewniej to zacznij już teraz :)

0

Dzieki

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0