CodeSchool – nauka programowania dla początkujących i doświadczonych

0

Witajcie,

Jestem autorem bloga o tematyce e-learningu, który pragnę wam polecić. Podejrzewam że tematyka, którą tam prezentuje szczególnie z dziedzin informatycznych może okazać się przydatna użytkownikom tego forum.
Nie chcę aby ten post został potraktowany jak spam, dlatego polecam wam bardzo ciekawy artykuł/tutorial.
Zapraszam do lektury, oraz komentarza. Mile widziane propozycje przejrzenia nowych portali e-learningowych z dziedzin informatycznych.

http://e-learn.net.pl/codesch[...]zatkujacych-i-doswiadczonych/

Pozdrawiam

0

cos dla mnie to strasznie nieczytelne...

Chcialbym znalezc cos do nauki c++ dla doswiadczonych. Gdzie takie cos moge znalezc na stronie?

1

To wygląda jak taka strona z samymi reklamami :/

0

@fasadin dzięki za cenną uwagę. Sądziłem że odesłania do poszczególnych stron wystarczą, dlatego nie rozpisywałem się w tym kierunku.
@EroSanin Na stronie znajdują się 2-3 reklamy. Nie jest to strona sponsorowana, dlatego są one obecne. Nie są one inwazyjne, oraz pozwalają na dotarcie do ciekawych platform.

0

Przejrzałem raz jeszcze. Jak się wytrzyma pierwsze wrażenie to jest tam parę ciekawych wpisów. Generalnie ciekawy temat. Może zrobiłbyś zestawienie najlepszych stron e-learningowych na 2014 rok czy coś. Przewijać się przez wszystkie wpisy szukając tych najlepszych jest trochę męczące :)

0

@EroSanin
Na tą chwilę mam zrobione zestawienie wszystkich opisanych serwisów. Drobna informacja, link do wpisów, oraz przekierowanie na stronę kursową. Na bieżąco tą listę aktualizuję.
http://e-learn.net.pl/lista-serwisow-e-learningowych/
W najbliższym czasie będę robić takie zestawienie jak powiedziałeś. Co warto dodać/zmienić bo ciekawe pomysły zawsze się przydadzą.

2

Blog powinien promować przede wszystkim treść. U ciebie prawie na tym samym poziomie są wyeksponowane boczne paski (ten formularz do prenumeraty i chmura tagów). To jest bez sensu. Treść ponad wsyzstko. Cała reszta może być ukryta bo jest nieistotna przez 99% czasu przebywania na stronie. (na dole - pod trescia lub na gorze cos malego lub z boku ale tylko z jednej strony, bo nie da sie tam odnaleźć :P).

Blog w moim odczuciu ma mieć panel nawigacyjny ale oprowadzający po wpisach. Pasek tytułowy na 400px (na oko) na górze jest złodziejem cennego miejsca. Na górze mogłoby byc coś co ułątwi nawigacje po wpisach, zaraz poniżej posty, a w jakichs malo eksponowanych miejscach cała reszta. jak ktoś będzie ciekawy to sobie i tak znajdzie informacje "o mnie" itp.

Sorry za krytykę, ale robi się późno i się zniecierpliwiłem ;]

0

@członek zarządu Dzięki za konstruktywne rady. Zastanawiałem się właśnie nad wywaleniem jednego panelu, ale nie wiedziałem czy nie odbije się to kosztem nawigacji. Ostatecznie zostawiłem jeden pasek, który mniej rozprasza. Zastanawiam się jeszcze nad menu co warto tam umieścić.

0

OMG, od razu lepiej. Wchodzę i nie czuje się przytłoczony :D

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0