"record what you hear"

0

Jak zrobić takie "record what you hear", czyli nagrywanie tego co idzie do słuchawek? Bo to jest idealny konwerter All2Wav, poza tym można tak nagrywać z gry dźwięki i ich użyć np. jako sampli więc sobie chciałem napisać taki malutki programik ale nie wiem jak sie za to zabrać, tzn. jak przechwycić te dźwięki.

0

Kup kabel jack2jack i podłącz wyjście głośnika do wejscia mikrofonu. I tak na marginesie: mamy tu dział Hardware/Software, bo za chiny nie wiem co ma do tego delphi.

0

może bass.dll ?

0

Prawie każda karta muzyczna w liście urządzeń, z których możesz nagrywać sygnał, ma sprzężenie zwrotne kanału wyjściowego. Na przykład na kompie, z którego to piszę, mam urządzenie StereoMix. Nagrywanie z niego to nagrywanie wszystkiego, co słychać w głośnikach.

0

No dobra, ale jak to zrobić w "programiku". Bo "double jack wire" mam i używam, a wiem też że w panelu sterowania każdego xp ponoć można zaznaczyć checkbox dla "RecWhatUHear" ALE ja bym chciał wiedzieć jak to programistycznie zrobić... może jakaś funkcja WinApi, albo obiekt...

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0