BDS 2006 podstawy

0

Dopiero zainstalowałam nowe środowisko borlanda - jak w temacie, jednak zupełnie niewiem jak się w nim poruszać. Tworzę nowy projekt ale nie można go skompilować bo menu nie aktywne, nie da się projektu uruchomić bo Run nie aktywny. Otwieram projekt z delphi 7 i ani kompilacji ani run nie jest aktywne. I co tu robić. I do tego ta rejestracja. Na poczcie od borlanda mam plik (a ze 300 znaków) a podczas instalacji to mamy Name i klucz ale na 10 znaków. Do Moderator - prosze przez godzinkę tego nieusuwać bo naprawdę ciężko.

0

A czy nie wystarczyłby krótki telefon do Borlanda? Myślę, że na infolini udzielą Ci wszelkich inforamcji jak to naprawić...

0

na pewno nic nie jest popsute. Tylko chodzi o to jak zacząć.

0

Na pewno cos zle robisz... szczerze mowiac nie widzialem nawet tego srodowiska, ale zakladajac ze zarejestrowalas i zainstalowalas prawidlowo to... jestes pewna ze otwierasz prawidlowy plik przez File -> Open Project (plik z rozszerzeniem *.dpr?).

0

Oczywiście że tak. Otwieram projekt i forma się pokazuje. Pokazują się także przyciski na formie. Cały projekt z wszystkimi zdażeniami jest ok. Ale żeby to skompilować to.. Menu jest aktywne tylko że nic nie jest podświetlone - wszystko jest nieaktywne. Mało tego - tworząc nowy projekt nie ma możliwości skompilować projektu ani też go uruchomić. I co tu robić.

0

BSC Polska:
Dział Techniczny, (22) 864-14-65 w. 133

Zadzwoń albo skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie Borlanda. Oni od tego tam są aby odpowiadać na takie pytania.

0

Plik TXT powinien być na poczcie, w załączniku do tego e-maila. Skopiować go należy do do twojego katalogu domowego (C:\Documents and Settings\<nazwa usera="usera"> w Windows 2000/XP domyślnie). I program się zarejestruje i zacznie działać.

Koniec.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0