Pliki w LAN

Odpowiedz Nowy wątek
2004-09-23 07:49
0

Mam taką teorię a ze nie mam sieci chciałem sprawdzić, czy jest możliwa. Skoro jest możliwe kopiowanie plików z kompów w sieci LAN poprzez wpisanie miejsca z którego ma byc kopiowanie numeru IP wybranego komputera. To czy jeśli jako miejsce docelowe wpisze sciezke z tymże numerem to czy ten plik zostanie przesłany do tego komputera??

Pozostało 580 znaków

2004-09-23 07:55
nav
0

Mam taką teorię a ze nie mam sieci chciałem sprawdzić, czy jest możliwa. Skoro jest możliwe kopiowanie plików z kompów w sieci LAN poprzez wpisanie miejsca z którego ma byc kopiowanie numeru IP wybranego komputera. To czy jeśli jako miejsce docelowe wpisze sciezke z tymże numerem to czy ten plik zostanie przesłany do tego komputera??jezeli katalog jest udostepniony z pelnym dostepem to tak.

utf-8 rlz! ٩(ಥ_ಥ)۶

Pozostało 580 znaków

2004-09-23 11:41
HaK
0

Pomiędzy komputerami w sieci LAN możesz przesyłać pliki jeżeli masz uruchomione udostępnianie plików na komputerach. W takim wypadku docelowy komputer powinien mieć udostępniony jakiś katalog aby można było na niego skopiować pliki. Programowo najłatwiej chyba będzie pomapować dysk sieciowy i kopiować tak jak by wyglądało mapowanie lokalnie. Tu masz artykuł o mapowaniu dysków w sieci
http://4programmers.net/faq.php?id=230


HaK

Tuby or not tuby

Pozostało 580 znaków

Odpowiedz
Liczba odpowiedzi na stronę

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0