problem z TP 7.0

0

po tym jak przesiadłem się na nowego kompa zauważyłem żę kompilator Borland Pascal 7.0 zachowuje się co najmniej dziwnie a mianowicie funkcja wywoływana z pewnym parametrem lubi zwracać wartość tak jakbym ją wywoływał ze starą wartością parametru, nie wiem o co chodzi może ów kompilator nie radzi sobie z przydzielaniem miejsca pod zmienne lokalne, ale co to miałoby wspólnego z kompem ok 2 GHz, dodam tylko że we Free Pascalu i na starym kompie wszystko jest ok

0

To może pokaż nam tą funkcję.
I wytłumacz o chodzi z tym "pewnym parametrem" i "starą wartością parametru".

0

Ze starym Pascalem i nowymi kompami tak bywa. Pewnie jak do uses dodasz Crt, to wyskakuje Division by zero! Proponuję wgrać sobie malutką nakładkę (jeśli nie masz, to daj znać - załatwi się :) )

0

z tym Crt to ja miałem problem, musiałem robić właśne procedury bo nie wiedziałem że istnieje jakaś nakładka. A można by było może linka do tej nakładki ?? :)

// jest na 4p - ŁF

0

zdaje sie że znalazłem bład TP 7.0 który (po głębnszych analizach) jednak występuje na każdym kompie!!!

// jaaasne :-8 - ŁF

0

Jeśli chodzi o tą nakładkę do 7.0 to zapraszam do mnie na maila, bo nie wiem, gdzie to w necie jest. Postaram sie na każdą prośbę odesłać Update'a (2MB).

0

Poprawka znajduje się w zasobach 4p -> Delphi -> Download. Natomiast pokaż tą funkcję, która ponoć znalazła błąd w TP 7...

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0