Przyśpieszyć szyfrowanie (xor)

0

Ludzie czy jest sposób aby przyspieszyć szyfrowanie pliku metodą XORowania? Jesli szyfryję plik EXE 2 MB to trwa to wieki. Naprawde SORKI, że nie zapodam kodu, ale czasu już nie mam, ani kodu - heh :) Amoże jes inny sposób na szyfrowanie pliku - który trwa krótko.
A może jeszcze coś innego, chodz po prostu o to aby ni było można uruchomic pliku. Oczywiście powinno działać w dwie strony.

0

Wiec mozesz zaszyfrowac tylko kilka bajtow execa...

0

Wiec mozesz zaszyfrowac tylko kilka bajtow execa...

Niby wszystko piękie, ładnie super ale jak zaszyfryje plik to jest fajnie, pojawia się komunikat, że program potzrbuje więcej pamięci - więc jest ok prog się nie odpala. Ale jak go odszyfrowuje to nie ma żdnego rezultatu - komunikat jest dalej.

PS
nie wiedziałem, że niezalogowany moge napisac 1 posta na 15 min... - dobr zabezpieczenie przed ort! :)

0

To jak szyfrujesz i odszyfrowujesz, to zabezpiecz sie, by to byly te same bajty :) Np. co 100 szyfruj. A swoja droga, to raczej mocno tego nie przyspieszysz. Waskim gardlem w takich przypadkach jest dostep do dysku. Staraj sie odczytywac jak najwiekszymi fragmentami.

0

Ludzie czy jest sposób aby przyspieszyć szyfrowanie pliku metodą XORowania? Jesli szyfryję plik EXE 2 MB to trwa to wieki.

Nie wiem co prawda jaki masz komp ale chyba musiałeś coś zepsuć,
zrobiłem przed chwilą test:

XOR z hasłem, plik 10 MB, czas: coś ponad 1 sekundę...

może wyświetlasz postęp na jakimś Gauge co tak spowalnia operację ?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0