DLL.

0

Mam w pliku DLL formularz, normalny (nie MDI child). Wywołuje go za pomącą polecenia ShowModal poprzez tą właśnie DLL (acha muszę dodać, że jest ładowana dynamicznie, więc pobieram za pomocą LoadLibrary uchwyt do niej). I wszystko jest Ok, ale gdy już nie potrzebuję DLL-ki to ją zwalniam za pomocą FreeLibrary i jest problem bo automatycznie zamyka mi cały program. Dlaczego tak się dzieje ? Mogę jeszcze tylko dodać, że tworząc ten formularz za pomocą funkcji zawartej w DLL przakazuje w niej także "zmienną" typu TTable, z której korzysta wywoływany formularz. Za pomoc wielkie dzięki.

0

mialem ten sam problem, rozwiazalem go w bardzo prymitywny sposob (nie smiac sie, nie wiedzialem jak zrobic inaczej), stworzylem program ktory mial za zadanie tylko otworzyc DLL'ka, jak DLL się wyłączał to wyłączał się też ten program, a program właściwy pozostawał na miejscu ;)

0

A nie masz gdzieś w tej formie w OnClose Jakiegoś Application.Terminate, albo czegoś takiego? Albo nie jest Formą główną w programie?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0