Którą wersję Delphi Kupić

0

Szanowni Panowie proszę o wypowiedź w sprawie wersji DELPHI (chcę nabyć ten produkt)
Zależy mi abym miał dostęp do baz typu Oracle i MS SQL. Z tego co wyczytałem mogę to uzyskać w wersjach np. 2009 Ent. i Arc.

Natomiast proszę abyście ocenili wersję:
Borland Delphi 2007 for Win32 Professional New User ESD, czy tam będę miał dostęp ....
W opisie zamieszczonym w sklepie internetowym (światpro...) napisali:

Nowości w Delphi 2007 for Win32• Wsparcie dla Windows® Vista®: Tworzenie aplikacji przy wykorzystaniu natywnego kodu dla platform Windows 2000, XP i Vista.
• Wsparcie dla technologii AJAX: VCL for Web pozwala na szybkie i wizualne tworzenie interaktywnych aplikacji internetowych wspierających wykorzystanie technologii AJAX.
• Architektura bazodanowa DBX4: Nowa architektura DBX4 pozwala na szybkie tworzenie połączeń z bazami danych i dostarcza wsparcie dla najnowszych wersji popularnych baz SQL: Oracle 10g, MS SQL Server 2000/2005, Informix 9x, IBM DB2 8.x i Sybase 12.5.
• Zarządzanie buildami dzięki MSBuild: Wykorzystanie MSBuild pozwala na uproszczenie zarządzania nawet najbardziej skomplikowanymi projektami.
• Ulepszona technologia instalacyjna: Dostępny automatyczny system aktualizacji i poprawek typu Hotfix oraz nowych funkcji, dzięki któremu bieżące aktualizowanie IDE staje się łatwiejsze i szybsze.
• Rozszerzone modelowanie w Together®: Diagramy UML zawierają między innymi: diagram sekwencji, współpracy, stanów, wdrożenia, przypadków użycia, aktywności oraz komponentów.

Czy z tym opisem to prawda? Z góry dziękuję za wypowiedzi.

0

w sjlepie on-line embarcadero cena za D2k7, 2k9 i 2k10 jest taka sama - 1,999euro (wersja Enterprise). Jeśli u dystrybutorów jest tak samo to bierz D2k10. Co do wersji to z tego co napisałeś wynika, że spokojnie prof + AnyDac Ci wystarczy

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0