Wzmocnienie dziwięku

0

Witam!
Mam taki se problemik:
moje pliki multimedialne są bardzo cicho nagrane, wszystkie regulatory głośności mam na max a dziwięk jest nadal za słaby. Poszukuje sposobu by programowo go wzmocnić. Myślałem o tym żeby wszystko co wychodzące przechwytywać na poziomie windowsa i wypuszczać zmodulowany (w tym wypadku wzmocniony głos). Czy coś takiego jest możliwe?

0

Patrz mozna na trzy lub wiecej sposobow ale nie lepiej rpzetwozyc juz w jakims gotowym programie ten dzwiek? jak nie to pq (taki koles z forum, chirurg haha :S) ma swoja stronke poszukaj tam jest cos takiego jak VoiceCut program do usuwania mowy z muzyki wystarczy go przerobic dodajac jakas stala liczbe do danych bo tam jest wszystko ladnie zrobione tylko trzeba przerobic petle (dziala tylko dla plikow WAV) innym sposobem jest np. odtwarzanie tego zxa pomoca np. biblioteka BASS i wzmocnic sygnal equalizerem, co do zwiekszania probki dzwieku jest to mozliwe tylko jeszcze nie dzosedlem do tego :F

0

Witam!
Mam taki se problemik:
moje pliki multimedialne są bardzo cicho nagrane, wszystkie regulatory głośności mam na max a dziwięk jest nadal za słaby. Poszukuje sposobu by programowo go wzmocnić.

Ja bym to zrobił inaczej. Moim zdaniem zamiast programowo wzmacniać dźwięk, lepiej przekonwertować pliki tak aby już w nich dźwięk był wzmocniony. Np do plików MP3 używam prostego programiku "MP3 Gain" - hurtowo ustala głośność plików mp3 na wybraną przez użytkownika (w db).

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0