Problem

Obecnie wszystkie wątki umożliwiają "schowanie" pierwszego posta poprzez naciśnięcie przycisku z trzema liniami pod tym postem. Wątki, które mają jedną stronę, oczywiście nie mają tego posta schowanego. Wątki, które mają wiele stron, na pierwszej także nie mają go schowanego, natomiast na następnych już tak.

Na każdej stronie wielostronicowego wątku, poczynając od drugiej, użytkownik może "pokazać sobie" z powrotem ten pierwszy post. Jednak po wyświetleniu jest on oddzielony od pozostałych postów na danej stronie tak samo, jak na pierwszej stronie wątku. To może stwarzać wrażenie użytkownika, że jest on nadal na pierwszej stronie wątku.

Sama możliwość "chowania" i "pokazywania" jest przydatna, nie przeczę. Natomiast – jeżeli to możliwe i nie sprawi większych problemów – proponowałbym jakoś wizualnie oddzielić ten post pierwszy post. Celem jest, by użytkownik, rozwinąwszy go, od razu widział, że jest na pierwszej stronie wątku, a nie na kolejnych.

Aktualne

W wątkach o wielu stronach pierwszy post wątku na kolejnych jego stronach (poczynając od drugiej) nie jest wizualnie oddzielony od pozostałych postów inaczej niż na pierwszej stronie.

Oczekiwane

W wątkach o wielu stronach pierwszy post wątku na kolejnych jego stronach (poczynając od drugiej) jest wizualnie oddzielony od pozostałych postów inaczej niż na pierwszej stronie.