Przenoszący sie minus.

0

W tym wątku http://4programmers.net/Forum/Newbie/196426-podstawowe_pytania chciałem dać minus przy odpowiedzi, której udzielił @mućka. @mućka dostał plus, a autor wątku dodatkowy minus.

0

Jak pisałem poprzedni post było -3 u autora oraz 1 u @mućki, teraz jest -4 u autora i 0 u @mućki. Ktoś się bawi tym wątkiem?

0

Nie wiem o co ci chodzi :(

0

Kliknąłem strzałkę w dół przy pewnej odpowiedzi, a minus został doliczony do pierwszego postu w wątku.

0

@madmike odpisal ci w komentarzu. Po prostu inni uzytkownicy tez maja mozliwosc oddawania glosow na dane posty w watku :)

0

Taka sama konspiracja jak na sfora.pl - tam też narzekają, że jak np nacisną łapkę w górę to zmniejszają się punkty.

0

Celem ukrócenia teorii spiskowej można wykonać selecta na bazie by zobaczyć kto głosował w danym wątku. Może nawet w bazie będą daty? To już w ogóle sprawa się rozwiąże.

0

Bardzo możliwe, że głosowanie bogdans'a zbiegło się w czasie ze zmianą struktury tabeli przez Adama (tak by wynikało z mojej z nim rozmowy) - po prostu możliwe, że system ogłupiał w tym momencie... Wygląda na to, że w bazie są poprawne zapisy dotyczące oddawanych głosów i to oddawanie głosów nie ma nic wspólnego z wyżej opisaną sytuacją. No chyba, żeby ktoś w tamtym czasie oddał i zaraz potem cofnął swój głos... Wygląda na to, że wszystko jest w porządku... (czyli najbardziej podejrzany jest ten update) ;)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0