Komentarze na forum: kolejnosc wyswietlania i ukrywania przy zbyt duzej liczbie

0

Jezeli liczba komentarzy do danego postu przekroczy liczbe N, to te starsze sa ukrywane, a widoczne sa najnowsze. Czy dobrze rozumuje? Bo wydaje mi sie to logiczne. Zawsze moge podpatrzec bez zbednego klikania jaki nowy komentarz zostal dodany w danym watku.

Ale dodane zostalo zgloszenie na redmine: http://redmine.boduch.net/issues/298
Wiec moze to ja zle rozumuje?

0

W tym zadaniu chodziło, żeby zrobić odwrotnie niż jest obecnie...

Ktoś chciał, żeby były pokazywane tylko "pierwsze komentarze" - no bo ktoś nowy, to czyta jak to się zaczęło i czyta najpierw te najstarsze, a dopiero jak będziesz chciał czytać te najnowsze to rozwijasz.

Imho bez sensu, bo to są rzeczy, które się śledzi na bieżąco - zresztą, co za problem i tak trzeba kliknąć, żeby rozwinąć.

0

jak dla mnie to dobrze :) - zazwyczaj te wcześniejsze są już przeczytane a jeśli nie to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sobie kliknąć i je zobaczyć.
BTW jak ktoś już gdzieś sugerował - teraz wyświetlane jest chyba 5 ostatnich. A jakby zrobić tak, że jeśli jest nie więcej niż 7 to są wszystkie, a jak jest więcej to tylko 5 (czyli zawsze były by co najmniej 3 ukryte) - samo info, że są ukryte zajmuje jedną linijkę (teoretycznie jeden komentarz tam wejdzie) i przy jednym ukrytym mija się to z celem

0

Można np wyświetlać domyślnie pierwsze pięć, ale po przejściu przez link z powiadomienia mogłoby się wyświetlać ostatnie pięć :)

0

Wyświetlać najnowsze, starsze chować. To jasne. Oczywiste. Naturalne.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0