[konf. serwera?] Przysyłanie strony jako plik do zapisu

0

Często ostatnio jest tak, że gdy coś na forum nacisnę, to zamiast przeładować stronę czy otworzyć w nowej zakładce, serwer przysyła mi plik *.php, nie jako stronę, a jako plik do zapisania na dysku. Plik jest zawsze pusty. Obstawiam, że to jakiś problem z ustawieniem MIME. 4P jest jedyną stroną na której się to dzieje, więc nie sądzę, by był to problem Firefox 2.0PL

Nie udało mi się ani razu jeszcze przejąć tego, co serwer wysłał do przeglądarki, by to zweryfikować. Chciałem więc zwrócić na to uwagę i zapytać, czy ktoś inny też tak ma?

0

To wina firefoksa 2. Mam tak na każdej stronie, która się ładuje baardzo wolno (np. jak mi net siada).

0

Nie tylko wersji 2. W 1.5 też tak miałem czasami.

0

Hm ja mam Firefox 2.0 i nie spotkałem się jeszcze z tym problemem nigdzie. Na 4p zaglądam dosyć często, więc powinno mnie to w zasadzie spotkać.
Choć przyznaję, że jak tylko 4p wolno działa, to rezygnuję i wracam w późniejszym terminie, więc może to być związane z wolnym ładowaniem.

0

Ja też często zaglądam i akurat na to nie mogę narzekać. Oczywiście cały czas używam FF.

0

Na FF2 to już mnie do białej gorączki doprowadza [na wielu stronach].
Na FF1.x nigdy tego nie miałem.

0

Ja mam non stop. FF 1.5.0.7

Więc jak widać nie od FF zależy. To coś z serwerem.

0

Jak z serwerem, skoro mam takie cos na wielu roznych stronach? A jakos watpie, ze w momencie jak zassalem FF2 to nagle na wielu serwerach zmieniono konfiguracje ;)

Moze kwestia jakiejs latki, ktora jeszcze na 1.5 wyszla?

0

Ja dużo serfuję po światowym necie, a mam to tylko na 4P. W dodatkowo ostatnio notorycznie (minimum z 10 razy dziennie).

0

Może to wina jakiejś wtyczki? Bo ja mam FF 2.0 już jakiś czas i nie miałem tego nigdy. Z wtyczek mam WebDevelopera, TabMix Plus, Firebug, Fasterfox i Download Statusbar. Nie wiem, może coś pomoże.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0