pliki graficzne

0

Witam!!

Zastanawiałem się czy można otworzyć plik graficzny i zmienić jego wartośc - próbowałem już otworzyć go jako tekst no ale nie udało mi się go ottworzyć - czy jest w ogóle możliwe otworzenie pliku graficznego??

0

czy jest w ogóle możliwe otworzenie pliku graficznego??

Jest :)

Ale musisz znac jego strukture :)

0

no kazdy plik graficzny ma swoją strukture, najczesciej na poczatku jest naglowek dalej dane i ich ilosc zalezna jest od wielkosci i glebi kolorow obrazka. W miare prosty do modyfikowania jest format bmp :P

0

Polecam przeczytać http://www.wotsit.org/download.asp?f=bmp oraz cos na temat

fopen()

, fread()

 i <code class="cpp">fwrite()

.
Pozdrawiam ;-)

0

Każdy plik graficzny ma swoją strukture :) Ale nietrzeba jej znać :) Można ja poznać "zcrackować" ;) :D Ostatnio zcrackowałem format plików graficznych z gry Project IGI2 :D potem udało mi sie też zcrackować z niej modele a teraz z kuzynem heightmapy kończymy crackować :)

0

Bardzo się ciekwawie jak można 'zcrackować' plik graficzny - nie wiedziałem że jest to możliwe :-8

0

No jest to możliwe :D Pamiętaj nie ma rzeczy niemożliwych ;) po prostu trzeba się zaopatrzyć w HexEditora i szukać różnych ciekawych liczb w pliku ;)

0

BolekGL, to co robisz to nie jest żaden cracking, bo w plikach graficznych nie ma zabezpieczeń, bo nie są kodem wykonywalnym. To się nazywa reversing, bo śledzisz metodę zapisu bitmap.

0

NXX wiem ;) W cudzysłowie dalem to słowo cracking ;) po prostu lubie to tak nazywać ;)

0

Nie przypuszczałem że w temacie o plikach graficznych znajde tyle danych o crackingu :-D Czy nie zauważyliście że wasze posty od pewnego momentu są bezużyteczne tak samo jak ten post ;p

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1