Angular czy react dla .net ?

0

Witam .
Waszym zdaniem który js framework jest bardziej "naturalny" dla .NET core. Chcę się zabrać za któryś nie mam doświadczenia w żadnym z tych frameworków. Proszę też pod kontem pracy -
Full stack developer .NET + jaki framework. Czy to nie ma znaczenia.

1

Ogólnie nie ma znaczenia. Raz możesz być w projekcie, gdzie jest Angular raz gdzie React. Dlaczego chcesz się ograniczać do jednego frameworka? Sprawdź jeden, sprawdź drugi i wybierz ten, w którym Ci się przyjemniej programuje lub ten, który jest używany w firmie, gdzie zamierzasz aplikować.

1

Tak jak napisał kolega wyżej- to nie ma znaczenia. Koniec końców i tak cały front będziesz miał w jednym z tych framework'ów którego "kontakt" z .Net będzie polegał na komunikowaniu się z API po wyciąganie/zapisywanie danych.

0

Pytam bo jak większość z nas, tak mi się wydaje, szuka odpowiedzi typu który i tak dalej. Zrobiłem dwa małe kursy. Angular 2 wydaje się mi bardziej poukładany (może ze tak lubie c#), choć React wydał się łatwiejszy, przynajmniej na starcie. Nie chce się ograniczać do jednego bardo chętnie poznam oba. Zapytam inaczej.
Dla was który jest "szybszy" w nauce ?? Jak byście mieli nie duże doświadczenie w programowaniu i potrzebujecie coś na szybko, zbudować apkę żeby zaprezentować się pracodawcy.
Pomijam Typescript i tak się tego uczę.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0