Symulacja innego serwera

0

Tak na prawdę to nie wiem jak to nazwać. Chcę przejmować captche wysyłane do serwisu deathbycaptcha.com, tak by trafiały do mojego programu. Chodzi mi o coś takiego jak jest w programie GSA Captcha Breaker. Zaznaczamy w nim Simulate Death By Captcha, i dzięki temu każdy program który na tym samym programie wyśle captchę do serwisu deathbycaptcha.com, automatycznie trafia ona do programu GSA Captcha Breaker, a nie do serwisu deathbycaptcha.com. Całe rozwiązanie jest po to by programy które nie są kompatybilne z GSA CB, mogły się komunikować z nim poprzez symulację serwisu DBC. W jaki sposób "przejmować" wszystkie pakiety, by zamiast trafiać do DBC trafiały do mojego programu uruchomionego na tym samym komputerze? Wiem, że GSA CB podszywa się pod serwis DBC pod adresem 127.0.0.1:8125, i sąsiednich portach.

1

Zmodyfikuj plik hosts na komputerze, w taki sposób, aby nazwa deathbycatpcha.com prowadziła do twojego komputera (127.0.0.1 czy tam ::1), a tylko nasłuchuj na odpowiednich portach, tak jak robi to oryginalny serwis.

0

Ten sposób znałem, dopiero teraz zajrzałem do pliku hosts. Program GSA CB modyfikuje ten pik dodając swoje linijki. Myślałem, że jest jakiś inny sposób. Problem rozwiązany.

0

Innym sposobem jest zrobienie sobie proxy, które przechwytuje ruch na zewnątrz i jeżeli wykryje ruch do tego serwera, to go nie przekazuje dalej, ale podmienia na swoje odpowiedzi. I ustawienie go jako proxy domyślne lub w programie, jeżeli taka opcja jest dostępna.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0