Potrzebuję wsparcia w projekcie.

0

ZAAWANSOWANI I ŚREDNIOZAAWANSOWANI programiści ! (nie ważne czy c# czy javy czy innych technologii). Do Was teraz się zwracam!

Zaczęło się niewinnie. Kilku kolegów będących laikami z programowania poprosiło mnie, żebym w kilka godzin przekazał im podstawy wiedzy z tworzenia aplikacji. Śmieszne, wiem :p Wymyśliłem sobie więc, że będę im wiedzę przekazywał szczegółowo, ale w dłuższym czasie (w tempie hobbystycznym).

Niepozorny prywatny projekt trwa od ponad roku, i niedługo rozrośnie się do 50-cio osobowego projektu, z perspektywami na wspólne tworzenie systemów komercyjnych. Nie biorę żadnych pieniędzy za to co robię (nie ma żadnego haczyka!).

SEDNO TEGO WĄTKU:
Potrzebuję jeszcze więcej Was (minimum śr. zaawans. programistów) w zespole, abyście mnie wsparli swoją fachową wiedzą w temacie (z korzyścią dla nas wszystkich). Zapewniam, że czeka Was bardzo mało pracy, bo tu głównie o konsultacje z Wami.

Cała moja idea przedstawiona jest w poniższym filmie (+ 8 stronicowym dokumencie w komentarzu pod filmem).

Potrzebuję Waszej pomocy ! (piszcie na [email protected] jakby co)

1

Jeżeli średnio zaawansowane programowanie w C# to dla Ciebie: klasy, interfejsy, wyliczenia i zdarzenia, a do tego łączysz wzorce projektowe wyłącznie z technologiami webowymi, na dodatek twierdząc, że są takie wzorce jak MVC3 i MVC4, to chyba sam potrzebujesz jeszcze dużo nauki.

A co do wątku komercyjnego - nie wiesz, co chcecie zrobić, z kim i w jakiej technologii, a już myślisz o sprzedaży... Dość nietuzinkowe podejście, ale powodzenia.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0