IRC - spotkanie

0

Nalezaloby wreszcie ustalic date spotkania na IRC. Sugeruje jakis weekendowy wieczor. Takze czekam na propozycje. Wtedy przesle info supskrybowiczom i mam nadzieje, ze liczba
osob bedzie wieksza. --Pozdrawiam!
Adam Boduch
www.4programmers.net

0

Najlepiej chyba bedzie gdzies miedzy 18-22 i ja bym wolal w sobote, ale moze sie dostosowac jesli wiekszosci bedzie pasowal inny czas--Delphi 6 (paskal is good too)

0

moze byc 20 kwiecien 2002r po godzinie 22? :)---=[ Delphi 3, 6 ]=-
-=-==[ LKS ]==-=-

0

Proponuję czas między 21:00 a 22:00 - chyba jest optymalny.--Delphi 6
Pozdrowienia,
Imperior

0

hmmm :) mi by pasowała sobota o godz 20:00! ale o 22:00 to {browar} się tylko śnią :P hehe (widze adam, ze ikonki z gg xp 3d 1.00) :) płacze tez jest fajny!!!

0

dla mnie pasuje od 21---=[ Delphi 3, 6 ]=-
-=-==[ LKS ]==-=-

0

Skoro kazdy wspomina tylko o godzinie, to dzien mu nie robi bardzo roznicy, dlatego proponuje zeby spotkanie odbylo sie w sobote, godzina jest juz mi obojetna--Delphi 6 (paskal is good too)

0

jak juz mowilem sobota (2o kwiecien 2oo2r) po 21 :-)---=[ Delphi 3, 6 ]=-
-=-==[ LKS ]==-=-

0

Może jestem w mniejszości, ale nie sądzę. Więc wyrażę zdanie kolegów cafejkowców. Sobota odpada!!! I jakie po 21??? Myślę, że należałoby ustalić dwie pory, dla ludzi nie mających inta w domu to jest dyskryminacja.--Delphi 4

Skysh The God, Your Slave

0

to moze ustalmy od razy 3 pory albo jeszcze lepiej codziennie czy wtedy jak komu pasuje, trzeba ustalic odgornie jedna stala godzine spotkan bo inaczej nic z tego nie bedzie, teraz pytanie: czy komus jeszcze nie odpowiadaja godziny wieczorne?--Delphi 6 (paskal is good too)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0