Wstęp do programowania w języku Delphi

programistamicro

Witam Cię, Czytelniku! Już za chwilę rozpoczniesz swoją zabawę z programowaniem w Delphi. Być może czytasz tę książkę z przymusu, bo takie było polecenie Twojego szefa, a być może jesteś po prostu młody, żądny wiedzy i chcesz nauczyć się programowania, gdyż Cię to fascynuje. Bez względu na to, kim jesteś, postaram się, aby lektura tej książki dała Ci satysfakcję, abyś jak najprzyjemniej spędził czas poświęcony na jej czytanie, a co najważniejsze, abyś nauczył się pisać własne programy. Co prawda nigdy tak się nie zdarza, aby zadowoleni byli wszyscy, lecz mam nadzieje, że tym razem uda mi się usatysfakcjonować większość Czytelników. Na pewno masz jakieś uwagi dotyczące książki; chciałbyś coś w niej zmienić lub coś do niej dodać. Na Twoje opinie czekam pod adresem e-mail: [email protected]. Zapraszam także do odwiedzenia strony http://boduch.net/ksiazki/, możesz tam zamieścić własne komentarze dotyczące tej książki. Postaram się uwzględnić Twoje uwagi w kolejnych wydaniach oraz innych publikacjach.
Pytania związane z programowaniem w Delphi proszę zadawać wyłącznie na forum programistycznym http://4programmers.net/Forum. Przykro mi, ale nie jestem w stanie odpowiadać na Wasze e-maile z pytaniami dotyczącymi programowania!
Teraz nie pozostało mi już nic innego, jak życzyć przyjemnej lektury!

de25kp.jpg Więcej informacji

Delphi 2005. Kompendium programisty
Adam Boduch
Format: B5, stron: 1048
oprawa twarda
Zawiera CD-ROM
[[Delphi/Kompendium|Spis treści]]

[[Delphi/Kompendium/Prawa autorskie|©]] Helion 2003. Autor: Adam Boduch. Zabrania się rozpowszechniania tego tekstu bez zgody autora.

0 komentarzy