Web Developer

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy, działającej na rynku

rozwiązań informatycznych, realizującej projekty wymagające zaawansowanych

technologii, poszukujemy osobę na stanowisko:

Lokalizacja: Kraków

Wymagania i obowiązki

Główne zadania:
  •  tworzenie aplikacji internetowych i serwisów webowych w technologii PHP/MySQL w oparciu o platformę Symfony i/lub inne frameworki PHP.

Oczekujemy:
  • min. 2-letniego doświadczenia w realizacji projektów informatycznych
  • bardzo dobrej znajomości języka PHP 5
  • znajomości zasad programowania obiektowego, wzorców projektowych
  • znajomości przynajmniej jednego z frameworków wytwarzania aplikacji webowych
  • znajomości HTML, w tym również HTML5, JavaScript, CSS (również CSS3)
  • znajomości MySQL
  • komunikatywnej znajomości j. angielskiego (przynajmniej w stopniu pozwalającym na
  • czytanie dokumentacji)
Praktyczna znajomość niektórych z poniższych technologii będzie dużym atutem:
  • Symfony
  • jQuery
  • Zend Framework
  • umiejętność pisania własnych skryptów JavaScript

Informacje o rekrutacji

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres

[email protected] w temacie wiadomości wpisując "WEB/4prog/04/14"

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Barbara
Rodziewicz edge recruitment z siedzibą w Krakowie, ul. Radosna 3/2 danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 5038