Web Developer

edge recruitment
Język programowania
Inne

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy, działającej na rynku

rozwiązań informatycznych, realizującej projekty wymagające zaawansowanych

technologii, poszukujemy osobę na stanowisko:

Lokalizacja: Kraków

Wymagania

Główne zadania:
  •  tworzenie aplikacji internetowych i serwisów webowych w technologii PHP/MySQL w oparciu o platformę Symfony i/lub inne frameworki PHP.

Oczekujemy:
  • min. 2-letniego doświadczenia w realizacji projektów informatycznych
  • bardzo dobrej znajomości języka PHP 5
  • znajomości zasad programowania obiektowego, wzorców projektowych
  • znajomości przynajmniej jednego z frameworków wytwarzania aplikacji webowych
  • znajomości HTML, w tym również HTML5, JavaScript, CSS (również CSS3)
  • znajomości MySQL
  • komunikatywnej znajomości j. angielskiego (przynajmniej w stopniu pozwalającym na
  • czytanie dokumentacji)
Praktyczna znajomość niektórych z poniższych technologii będzie dużym atutem:
  • Symfony
  • jQuery
  • Zend Framework
  • umiejętność pisania własnych skryptów JavaScript