Programista JavaScript – Warszawa - STAWKA GODZINOWA 70 ZŁ

  • Warszawa
  • 30 - 80 zł netto na godzinę
  • Umowa o pracę

Dla naszego Klienta, Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku polskim, poszukujemy osób z doświadczeniem, na stanowisko:

Programista JavaScript – Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:
• wynagrodzenie 70 zł/h + dodatki
• praca w środowisku wysokiej klasy specjalistów w jednej z największych firm informatycznych w Polsce
• elastyczne formy zatrudnienia

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]
z dopiskiem w tytule wiadomości „Programista JavaScript Warszawa" lub kontakt telefoniczny + 48 601 641 889.

Wymagania i obowiązki

Zakres obowiązków:
• stworzenie nowej wersji istniejącej aplikacji desktopowej
• sprawdzanie przygotowanych rozwiązań
• realizowanie dokumentacji technicznej i stała współpraca z zespołem

Wymagania:
• biegła znajomość JavaScript (+ biblioteka jQuery) oraz CSS, HTML
• znajomość frameworka Bootstrap
• wiedza z zakresu GWT
• znajomość systemu kontroli wersji GIT

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Darmowy parking
  • Pokój gier
  • Szkolenia
  • Telefon służbowy

O Find Staff

Find Staff