Programista JavaScript – Warszawa - STAWKA GODZINOWA 70 ZŁ

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff

30 - 80 zł netto / godzinowo

Dla naszego Klienta, Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku polskim, poszukujemy osób z doświadczeniem, na stanowisko: Programista JavaScript – Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:
• wynagrodzenie 70 zł/h + dodatki
• praca w środowisku wysokiej klasy specjalistów w jednej z największych firm informatycznych w Polsce
• elastyczne formy zatrudnienia

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]
z dopiskiem w tytule wiadomości „Programista JavaScript Warszawa" lub kontakt telefoniczny + 48 601 641 889.

Wymagania

Zakres obowiązków:
• stworzenie nowej wersji istniejącej aplikacji desktopowej
• sprawdzanie przygotowanych rozwiązań
• realizowanie dokumentacji technicznej i stała współpraca z zespołem Wymagania:
• biegła znajomość JavaScript (+ biblioteka jQuery) oraz CSS, HTML
• znajomość frameworka Bootstrap
• wiedza z zakresu GWT
• znajomość systemu kontroli wersji GIT

Metodologia pracy

O Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff

Find Staff