Programista iOS (spec. od grafiki/multimediów)

ZeroChaos Sp. z o.o.

80 - 115 zł netto / godzinowo

Język programowania

Do projektu, który realizujemy we współpracy z naszym partnerem - jedną z największych firm z branży telekomunikacyjnej – poszukujemy doświadczonych konsultantów na stanowisko Programista iOS.

Wymagania

Twoje przyszłe obowiązki:
• Będziesz optymalizował aplikacje na platformę iOS pod kątem wydajności grafiki
• Uczestniczył/a w projektowaniu architektury systemu
• Projektował/a i rozwijał/a aplikacje na platformę iOS
• Optymalizował/a kod pod kątem wydajności
• Tworzył/a framework SDK dla platformy iOS

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:
• Posiadasz wykształcenie wyższe informatyczne/graficzne (np. Techniki Syntezy Obrazu lub Grafika i Wizualizacja)
• Masz kilkuletnie doświadczenie w programowaniu w języku Objective-C oraz optymalizacji wydajności
• Możesz pochwalić się przynajmniej jedną aplikacją w obszarze gier lub przetwarzania wideo (AppStore)
• Znasz OOA/OOD i wzorce projektowe
• Posiadasz doświadczenie w obszarze przetwarznia obrazu i wideo na platformie iOS:
  - stworzyłeś/aś przynajmniej jedną aplikację z wykorzystaniem OpenCV
  - znasz przynajmniej jeden z frameworków: CoreImage, CoreVideo, OpenGLES/Metal
  - pracowałeś/aś z instrumentami XCode (Energy Diagnostics, GPU Driver, Activity Monitor, OpenGLES Analysis)
• Posiadasz dogłębną wiedzę z zakresu:
  - zarządzania pamięcią w ARC oraz migracji danych z Objective-C/Swift na C/C++
  - wielowątkowości na platformie iOS: GCD vs NSThread vs POSIX Threads vs NSOperation
• Komunikacja w języku angielskim nie sprawia Ci problemów
• Znasz OpenCL (opcjonalne) Oferujemy:
• Udział w ciekawym projekcie co najmniej do końca stycznia 2016 r. (+ przedłużenia)
• Atrakcyjne wynagrodzenie (B2B)
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Pracę z najnowszymi technologiami
• Możliwość rozwoju swoich umiejętności technicznych

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Umowa o pracę lub inna forma współpracy np. B2B
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju ścieżki kariery i dostęp do szkoleń
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie na życie
  • Opieka medyczna
  • Karta MultiSport

O ZeroChaos Sp. z o.o.

100% Transparency
ZeroChaos jest globalnym liderem w dziedzinie dostarczania usług konsultingowych i zasobów ludzkich, posiadającym biura w Europie oraz w USA. Pomagamy w zatrudnieniu pracowników na stałe nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. ZeroChaos w obecnym kształcie posiada ponad 30 000 pracowników oraz konsultantów projektowych i obsługuje aż 200 klientów w 14 krajach.
Nasze innowacyjne technologie i strategie połączone z polityką całkowitej przejrzystości finansowej pozwalają na budowanie relacji między firmami a wartościowymi kandydatami i dostawcami oraz zdobywanie przewagi nad konkurencją poprzez przyciąganie i kierowanie najlepszymi i najbardziej doświadczonymi Specjalistami na rynku.

ZeroChaos w Polsce
W Polsce ZeroChaos jest obecne od 2010 roku i od tego czasu dynamicznie się rozwija. Na liście naszych Klientów figuruje wiele wiodących na rynku firm z takich sektorów jak IT, telekomunikacja, finanse, bankowość czy ubezpieczenia itd.
Poszukujemy Specjalistów oraz firm partnerskich w obszarze IT w całej Polsce. Oferujemy ciekawe i rozwojowe projekty u naszych czołowych Klientów. Misją ZeroChaos jest przedefiniowanie zatrudnienia w przedsiębiorstwach, czyniąc je bardziej dostępnym, elastycznym i efektywniejszym finansowo dla Specjalistów IT.