Tester oprogramowania (systemy erp)

  • Kraków
  • Umowa o pracę

Opis oferty

Numer referencyjny: T/M             Lokalizacja: Kraków

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałemwspółpracę z doświadczonymi specjalistamiprywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń

Wymagania i obowiązki

Wymagania:

wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, matematycznym lub informatycznym (również studenci ostatnich lat)znajomość oprogramowania Microsoft Officepodstawowa znajomość zagadnień handlowo-magazynowychdobra znajomość języka angielskiego- pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji technicznejmile widziana znajomość systemów klasy ERPdodatkowym atutem będzie podstawowa znajomość SQLbardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

testowanie oprogramowaniatworzenie dokumentacjikreatywne rozwiązywanie problemów związanych z powierzonymi zadaniami

Oferujemy

  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Siłownia

O ComArch S.A.

Grupa Kapitałowa Comarch jest globalnym dostawcą oprogramowania z oddziałami w Polsce,
Europie Zachodniej, Stanach Zjednoczonych oraz Azji.