Tester oprogramowania (systemy erp)

Comarch S.A.

Opis oferty

Numer referencyjny: T/M             Lokalizacja: Kraków

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałemwspółpracę z doświadczonymi specjalistamiprywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń

Wymagania

Wymagania:

wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, matematycznym lub informatycznym (również studenci ostatnich lat)znajomość oprogramowania Microsoft Officepodstawowa znajomość zagadnień handlowo-magazynowychdobra znajomość języka angielskiego- pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji technicznejmile widziana znajomość systemów klasy ERPdodatkowym atutem będzie podstawowa znajomość SQLbardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

testowanie oprogramowaniatworzenie dokumentacjikreatywne rozwiązywanie problemów związanych z powierzonymi zadaniami

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Siłownia
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Darmowy parking

Praca w Comarch S.A.

O Comarch S.A.

Comarch specjalizuje się w systemach zarządzania przedsiębiorstwem ERP, bezpieczeństwem informatycznym, systemach CRM i wsparcia sprzedaży, komunikacji elektronicznej, Internecie Rzeczy oraz business intelligence. Od ponad 25 lat tworzy rozwiązania łatwe w konfiguracji, rozwijające się wraz z biznesem klientów i odpowiadające na ich potrzeby. Comarch zdobył doświadczenie w najważniejszych branżach dzięki projektom zrealizowanym dla największych polskich i światowych marek na 6 kontynentach w ponad 100 krajach. Jako globalny producent oprogramowania z polskimi korzeniami posiada nie tylko własne działy badawczo-rozwojowe złożone z wysokiej klasy inżynierów IT, ale także centra danych umożliwiające świadczenie usług w wielu modelach, w tym SaaS, Cloud i Managed Services.

Realizujemy projekty w obszarach:
  • telekomunikacja
  • IoT
  • administracja publiczna
  • usługi
  • małe, średnie i duże przedsiębiorstwa
  • e-Zdrowie
  • finanse, bankowość i ubezpieczenia