Programista JavaScript, interaktywne aplikacje 3d WebGL

Opis oferty

Witam serdecznie,

Poszukuję doświadczonego programisty do pomocy przy tworzeniu interaktywnych aplikacji 3d WebGL. Doświadczenie w pracy z 3d czasu rzeczywistego jest mile widziane, ale w przypadku znajomości JavaScript, na wysokim poziomie, nie jest konieczne. Większość prac będzie polegała na integracji funkcji i metod z wcześniej opracowanych prototypów.

Praca jest dostępna od ręki. Szczególnie polecam tę ofertę dla pasjonatów oraz osób chętnych do nauki.

Z gory dziękuję za zainteresowanie oraz zachęcam do składania ofert

Wymagania i obowiązki

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość JavaScript,
- mile widziane doświadczenie w pracy z projektami 3d czasu rzeczywistego,
- znajomość sql,
- ewentualne doświadczenie w pracy w Magento,
- modularny kod.

Obowiązki:
- integracja funkcji i metod z prototypowych projektów,
- opracowywanie modułów komunikacji z Magento i bazą danych(opcjonalnie).

Informacje o rekrutacji

Prosiłbym o dostarczenie kilku przykładów samodzielnie opracowanych skryptów JS.

3 komentarze

werez 2015-05-18 15:11

Dziękuję za zainteresowanie i ofertę. Pańska firma oferuje outsourcing krajowy, czy zagraniczny?

W początkowej fazie projektu najabrdziej potrzebowałbym pomocy projektanta aplikacji internetowych z bardzo dobrą znajomością JavaScript, a następnie projektanta modułów Magento do napisania wtyczki, która zapewni komunikację pomiędzy Magento, bazą danych oraz modułem wizualizacyjnym WebGL za pośrednictwem EventListeners.

Aplikacja będzie pozwalała na wybór produktów z dostępnej listy, a jeden z elemetów produktu dodatkowo pozwala na umieszczenie na nim elementów graficznych oraz tekstowych.
Elementy graficzne mogą pochodzić zarówno z listy dostępnych opcji, jak i z plików użytkownika(JPG, PNG). Nieco bardziej rozbudowany będzie moduł edycji plików graficznych użytkownika, który pozwoli na odwrócenie kolorów, regulację jasności, kontrastu, nasycenia, detekcja krawędzi, kadrowanie, zmiejszanie, powiekszanie, obracanie, winieta, rozmycie oraz kilka innych. Zestaw podstawowych filtrów graficznych jest już opracowany. Podobnie jak reszta komponentów.
Moduł elementów tekstowych będzie pozwalał na wybór koloru, czcionki, rozmiaru, zakrzywienia oraz odstępu pomiędzy znakami.
Na koniec konfiguracja produktu powinna zostać zapisana w profilu użytkownika, tak by możliwa była jego późniejsza edycja.

Jeszcze mam kilka dodatkowych projektów, o podobnym chararakterze, ale to materiał na osobny wątek lub do późniejszej negocjacji.

Jeszcze raz dziękuję za zainteresowanie i pozdrawiam,
BW

ZDALNY ADMIN 2015-05-18 12:39

Nasza firma zajmuje się zdalnym OUTSOURCINGIEM specjalistów, na chwilę obecną nasza kadra dysponuje specjalistami aby wspomóc Państwa firme naszymi kompetencjami.
Zapraszam do kontaktu, z przyjemnością opowiem o tym co możemy wnieść w projekt i jakich specjalistów posiadamy.

Pozdrawiam

Marcin Sokół