Inżynier IT/ Inżynier Systemowy

  • Gliwice
  • Umowa o pracę

Naszym klientem jest międzynarodowa firma motoryzacyjna z Gliwic. W związku
z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera Systemowego/ Programisty.

Miejsce Pracy: Gliwice
Nr ref.: 3012HT

Zadania

  • administracja i utrzymanie w sprawnym stanie komputerowego systemu zarządzania produkcją,
  • administracja obiegu elektronicznych dokumentów,
  • programowanie aplikacji i baz danych,
  • zapewnienie sprawnego działania urządzeń teletransmisyjnych,
  • zapewnienie sprawnego działania oprogramowania.

Klient oferuje

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • praca w międzynarodowym środowisku,
  • pakiet socjalny.

Wymagania i obowiązki

  • wykształcenie wyższe techniczne (informatyka bądź pokrewne),
  • doświadczenie w obszarze IT,
  • dobra znajomość środowiska .NET,
  • znajomość baz danych Oracle oraz języków SQL, PL/SQL,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • praca w systemie dwuzmianowym.

Informacje o rekrutacji

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz z podaniem numeru referencyjnego lub nazwy stanowiska w temacie maila na adres cv(malpa)horyzont.pl

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 729.

Horyzont Doradztwo Personalne
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 32 775 57 12